Ann Kathy Gentle facecream 50ml
De Gentle facecream van Ann Kathy is een van de meest herstellende producten die ik ken en is geschikt voor ieder huidtype, huidconditie en huidprobleem.
Een uiterst verfijnde en tevens unieke samenstelling met een focus op het herstellen en conditioneren van álle huidcondities.
Niet zo maar een crème zoals je wel kent, maar wij hebben gekozen voor een volledig parfumvrije formule, dus vrij van allergenen en uitermate geschikt voor de meest kwetste huidcondities. In onze samenstelling hebben wij bewust gekozen om vele huid-identieke stoffen te gebruiken, zoals: Ceramides – bouwstenen van onze huid en Squalaan; het uitdagende zusje van hyaluronzuur, om zo de huidbarrière in de beste condtitie te laten verkeren.
Onze Gentle Face Cream zal onmiddellijk jouw huidbarrière herstellen en beschermen tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Denk aan een droge of zelfs eczeemhuid, deze zal meteen worden verzacht en zal verdwijnen bij het trouwe gebruik van deze crème. Daarnaast wordt er een uitzonderlijke mix van wel antioxidanten gebruikt om een enorme boost aan jouw huid te geven. Denk aan de krachtige Vitamine C en Vitamine E, deze gaan de weerstand van jouw huid opbouwen, de collageenaanmaak stimuleren en roodheid verzachten. Irritaties worden gekalmeerd dankzij Teunisbloemolie en Niacinamide, het zal van binnenuit gaan werken tegen huidveroudering en tegelijkertijd wordt de vochtbalans geoptimaliseerd dankzij onze ´dual hydrators´ op basis van ultra lage moleculaire gewichten aan hyaluronzuur. En als ´kers op de taart´ wordt er met krachtige prebiotica gewerkt om de huidflora te optimaliseren. De huidflora zorgt voor een gezonde en krachtige huid die heel lang zijn mooie glow behoudt! Natuurlijk worden er géén twijfelachtige stoffen gebruikt zoals je bij Ann Kathy gewend bent.
Kortom een TOP crème voor iedereen…. Voor iedere dag en voor een optimale gezondheid van jouw huid.
Gebruiksaanwijzing
Aanbrengen op de huid na het reinigen. Het mag ook tussendoor nog aangebracht worden als dat gewenst is!
Huidtype
Geschikt voor ieder huidtype, huidconditie en huidprobleem
Geschikt voor huidtype:
De crème is ideaal voor mensen met een gevoelige, rode of droge huid. Het is ook een uitstekende keuze voor de huid die uit balans is door externe factoren (zoals koud weer) of agressieve behandelingen.
Niet gebruiken bij:
Niet gebruiken bij overgevoeligheid van een van de actieve ingrediënten.
Relevante resultaat verwachting:
De facecream bevat ingrediënten die de huid onmiddellijk kalmeren en de natuurlijke huidbarrière versterken, waardoor de huid minder reactief wordt en roodheid en irritatie afneemt.
Goed te combineren met:
De Ann Kathy Gentle Face cream is een super goede aanvulling op de Ann Kathy Gentle cleansing balm.
Veel gestelde vragen over dit product:
- Voor welk huidtype is deze crème bedoeld?
De crème is ideaal voor mensen met een gevoelige, rode of droge huid. Het is ook een uitstekende keuze voor de huid die uit balans is door externe factoren (zoals koud weer) of agressieve behandelingen. - Hoe helpt het bij roodheid?
De formule bevat ingrediënten die de huid onmiddellijk kalmeren en de natuurlijke huidbarrière versterken, waardoor de huid minder reactief wordt en roodheid afneemt. - Is het een dag- of nachtcrème?
Net als de andere producten van Ann Kathy is dit een 24-uurs crème. Het biedt overdag bescherming tegen invloeden van buitenaf en ondersteunt 's nachts het regeneratieproces van de huid. - Hoe breng ik het aan?
Breng de crème 's ochtends en 's avonds aan op een gereinigd gezicht. Voor optimaal resultaat reinig je eerst met de Gentle Cleansing Balm. - Wat is het verschil met de Clear Skin Emulsion?
De Gentle Face Cream is rijker en meer gericht op voeding en kalmering, terwijl de Clear Skin Emulsion lichter is en specifiek ingrediënten bevat om talg en onzuiverheden te reguleren. - Kan het gebruikt worden bij eczeem of extreme droogte?
Dankzij de parfumvrije en milde formule wordt het vaak goed verdragen door de zeer gevoelige huid, maar bij medische huidcondities wordt altijd aangeraden eerst een kleine plek te testen.